lt En de

Apie mus

Galanterijos gaminių įmonė UAB ‘’NODA’’ įkurta  2004 metais .Prieš įkuriant imonę, jau buvo subrandintas tikslas gaminti kokybiškus ir šiuolaikiškus natūralios  ir dirbtinės odos gaminius. Tam tikslui pasiekti, reikėjo suburti kvalifikuotų specialistų komandą ir įsigyti technologinius įrengimus .Su kiekvienais metais, įdiegdami naujus technologinius įrengimus ar tobulindami gamybos procesus, tobulėjo ir kolektyvas . Mažėjo darbo sąnaudos , kilo gaminių kokybė bei keitėsi požiūris į gaminamą savą produktą ar atliekamą paslaugą užsakovui. Tuo mes šiandien labai džiaugiamės ir didžiuojamės pasiektu geru gamybos rezultatu.

 Mums buvo ir yra didelė garbė  gaminti gaminius tokioms kompanijoms kaip  “Artic Paper” (Austrija) naudojant gaminiui švelniai žydrą natūralią odą, “John Deere “ (Vokietija) tamsiai žalią odą derinant  su geltona, “FERRARI” (Austrijos Ferrario klubui) ryškiai raudoną odą su ispūdingu logo,  “MB” (Šveicarija) juodą oda su sidabriniu giluminiu spaudu,  “Johnny Nillson” (Švedija) tamsiai mėlyną odą su geltona spalva.

Dirbant su tokais  užsakovais ir naudojant labai skirtingas medžiagas,klydome ir mokėmės ir supratome, kad tik kvalifikuotas kolektyvas, supratimas vienas kito  gali pagaminti  užsakovo pageidaujamus gaminius.

Šiuo metu įmonė turi 3 gamybos linijas. 1. Galanterijos gaminiai. 2. Aksesuarai ir apsaugos žirgams. 3. Siuvimo paslauga.

Mums  visada yra malonu sulaukti esamų užsakovų  ir naujų užsakovų dėmesio ir,žinoma,gerų užsakymų. Mes nebijome darbo.Mes jį mylime.

 

Su pagarba

UAB “Noda’’ direktorius Kestutis Paulauskis ir kolektyvas.