lt En de

Gamyba

Gaminama produkcija.  UAB “Noda” savo gamybą yra suskirsčiusi į 3 grupes:

           1.grupė- galanterijos gaminiai.

           2. grupė – žirgams aksesuarai.

           3. grupė – siuvimo paslauga.

 

1.Galanterijos gaminiai. Gaminame iš natūralios ir dirbtinės odos:

 

2. Aksesuarai žirgams.  Gaminame is natūralios odos,neoprene bei kitų medžiagų:

 

3. Siuvimo paslauga. Užsakovams atliekame siuvimo paslaugas  pagal jų pateiktus modelius,brėžinius ir medžiagas .

 

Gamybines patalpos.  Įmonė turi 850 m2 nuosavas gamybines patalpas . Gamybai yra naudojamos 500 m2 ploto  ( siuvykla, sukirpimo cechas, žaliavų sandėliavimo patalpos, darbuotojų poilsio patalpos).

 

Įrengimai. Įmonės turimi įrengimai leidžia pagaminti labai kokybiškus įvairaus sudėtingumo gaminius.

Sukirpimo cechas naudoja įvairiausius sukirpimo įrengimus. tai yra elektrinius  diskinius peilius, juostinius peilius, vertikalius sukirpimo peilius, hidrauliniai kirtimo presai smulkioms ir didelėms odos detalėm iškirsti. Siekdami kuo labiau sumažinti sukirpimo sąnaudas naudojame įvairius kirtiklius.Kirpiniai tampa tikslūs su visais reikiamais žymėjimais kas labai paspartina siuvėjų darbą, gaminio tikslumą bei kokybę.

Karštas presas leidžia įspausti “Logo” į odą  pagal užsakovo pageidavimus. Furnitūrai įdėti naudojami rankiniai ir oriniai presai.

Gaminių suformavimui ir klijavimui naudojame klijų dengimo mašiną kuri leidžia vienu metu padengti klijus iki 600 mm pločio. Kraštu lenkimo mašina su automatiniu klijų padavimu, juostų lenkimo irenginiai, diržų formavimo presai. 

Siuvimo ceche naudojamos įvairiausios siuvimo mašinos: vienadatės, dviadatės , cilindrinės, alkūninės, zigzaginės, overlokai bei kiti irengimai Su šiomis mašinomis mes galime siuti nuo labai plonų (minkštų) odų ar mežiagų, iki storų odų ar audinių.

Visi šie paminėti ir dar daug kitų nepaminėtų  irengimų padeda mums ir labai paspartina darbų našuma bei aukštą gaminio kokybę.

 

 

Žaliavos. Atsižvelgiant į gaminį, Mūsų produkcijos gamybai naudojamos Lietuvoje ir užsienyje pagamintos  žaliavos. Galanterijai naudojamos dirbtinės  ir natūralios odos, o atskirai gaminių linijai naudojamos tik augalinio rauginimo odos. Iš sios odos siuvamos rankinės, portfeliai, aksesuarai su gintaru.

 Žirgų aksesuarams naudojamos įvairių storių  natūralios ‘’veidines’’ odos . Be odų gamyboje naudojame ir neopreną bei daugeli kitų medžiagų.